Netbulans

Zapewniamy szybką pomoc
podczas awarii Internetu

ZOBACZ WIĘCEJ

Usterka internetu?
Netbulans to natychmiastowe rozwiązanie dla Twojej firmy, które pozwoli utrzymać rytm pracy, gdy nieoczekiwanie stracisz dostęp do Internetu.

Wiemy, jaką ważną rolę odgrywa stabilne łącze internetowe w prowadzeniu firmy, której działalność opiera się na efektywnej sprzedaży i obsłudze klienta. Z tego powodu stworzyliśmy unikalne rozwiązanie – Netbulans, które zagwarantuje nieprzerwaną pracę w kryzysowej sytuacji, gdy zabraknie dostępu do sieci.

Niezależnie czy jesteś małą, kilkuosobową firmą, czy korporacją zatrudniającą wielu pracowników – dostarczymy profesjonalne rozwiązania oraz fachową obsługę dla Twojej działalności już nawet w ciągu godziny od potwierdzenia zamówienia*.

Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług internetowych pozwoliło nam poznać potrzeby wielu branż, poczynając od hotelarstwa i gastronomii, przez usługi i finanse, na służbach państwowych kończąc.

ZOBACZ CENNIK

Netbulans
Dobierzemy optymalne urządzenia, prędkość i zabezpieczenia Internetu dopasowane do Twoich potrzeb.

Usługi Netbulans są dostępne również w miejscach o ograniczonej dostępności prądu. W ramach standardowej usługi podłączymy zasilanie naszego routera, które wystarczy na sześć godzin pracy.

* Czas dojazdu może się różnić w zależności od natężenia ruchu drogowego. W przypadku gdy wykonanie przelewu nie jest możliwe, prosimy o przesłanie podpisanego zamówienia na usługę.

Przekaż to działowi IT
W razie awarii łącza oferujemy możliwość podłączenia sieci Klienta do Internetu, zapewniając bezpieczne, szyfrowane łącze ze statycznym adresem IP na czas usunięcia awarii.

Naszą usługę budujemy w oparciu o wiele zagregowanych łącz LTE-Advanced o zsumowanej przepustowości.
Dostarczane rozwiązanie jest odporne na awarie pojedynczych łącz – zerwanie jednego z łącz LTE-A nie powoduje przerwania sesji użytkownika.

Średnie prędkości połączeń uzyskiwane w mieście to 160/75 Mbps (w przypadku 4 modemów) oraz 80 Mbps/20 (dla dwóch modemów). Maksymalna osiągana przepustowość to nawet 2400/600 Mbps w zależności od lokalnych warunków radiowych
Warianty wielomodemowych routerów LTE:

1. Routery z 4 aktywnymi połączeniami LTE Advanced Pro, wyposażone w modemy kategorii 12, mogące obsłużyć dodatkowo do 6 dodatkowych łącz WAN jednocześnie.

2. Dwumodemowe routery LTE Advanced wyposażone w modemy kategorii szóstej, mogące obsłużyć dodatkowo do 4 dodatkowych łącz WAN jednocześnie. 

Dzięki opatentowanej technologii, ruch do Internetu lub sieci firmowej WAN jest szyfrowany w tunelu VPN, co zapewnia bezpieczną i niezawodną transmisję danych.
Cennik

 

Usługa NetBulans dostępna jest obecnie wyłącznie na terenie Warszawy i w odległości 50 km od jej centrum*. Wszystkie wymienione poniżej kwoty są cenami netto.
Dla dużych firm

 

do 160/75 Mbps
 
router 4x SIM LTE-A, wysoka przepustowość

3500 zł / pierwsza doba

1000 zł / każdy kolejny dzień

 

  Cena obejmuje:
   

 • dojazd inżyniera i wstępną konfigurację urządzenia
 • instalację i uruchomienie usługi
 • zdalne wsparcie konsultanta przez czas trwania usługi
 • profesjonalną sieć Wi-Fi udostępnianą z zainstalowanego urządzenia
Dla małych firm

 

do 80/20 Mbps
 
router 2x SIM LTE-A

2500 zł / pierwsza doba

500 zł / każdy kolejny dzień

 

  Cena obejmuje:
   

 • dojazd inżyniera i wstępną konfigurację urządzenia
 • instalację i uruchomienie usługi
 • zdalne wsparcie konsultanta przez czas trwania usługi
 • profesjonalną sieć Wi-Fi udostępnianą z zainstalowanego urządzenia

* Dostarczenie usługi poza obszar zaznaczony na mapie wiąże się z dłuższym czasem dojazdu i dodatkową opłatą na podstawie indywidualnej wyceny.

WARUNKI REALIZACJI USŁUGI:
 1. Należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: biuro@acosolutions.pl lub złożyć zamówienie telefonicznie na numer +48 22 398 21 93. W przypadku zamówienia przez telefon prosimy o sms z potwierdzeniem adresu instalacji.
 2. Po uzyskaniu potwierdzenia możliwości realizacji zamówienia i otrzymaniu faktury pro-forma – należy dokonać opłaty wstępnej w wysokości 1000 zł netto.
 3. Po wpłynięciu przelewu na konto ACO Solutions – lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu/podpisanego zamówienia – wyrusza do Państwa Netbulans.
 4. W celu przyspieszenia uruchomienia Usługi należy przygotować:
  • Miejsce do zainstalowania routera – najlepiej przy oknie lub z możliwością wyprowadzenia anten na zewnątrz (o ile to możliwe).
  • Zasilanie w miejscu instalacji routera.
  • Połączenie pomiędzy siecią LAN a routerem z usługą Netbulans.

Informacja ta nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Netbulans zasięg
Szybka pomoc
podczas awarii Internetu
 • Zadzwoń

  +48 22 398 21 92

 • lub napisz

  biuro@acosolutions.pl

Zainstalowaliśmy, uruchomiliśmy
i obsługujemy dostęp do Internetu w: