O NAS

O nas
Szybki internet
w dowolnym miejscu
Jesteśmy Integratorem rozwiązań i operatorem telekomunikacyjnym, zajmującym się dostarczaniem szybkiego Internetu w dowolne, nawet najbardziej niedostępne miejsca. Stosujemy najnowocześniejsze technologie bezprzewodowe – GSM, LTE, WiFi, 3G, 4G i jesteśmy przygotowani na 5G.

We współpracy z dużymi firmami telekomunikacyjnymi obsługujemy dostęp do Internetu w budynkach komercyjnych, wdrażamy rozwiązania typu „smart building” oraz budujemy nowoczesne sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe.

Nasza oferta jest skierowana również do wszystkich użytkowników Internetu, którzy z różnych powodów nie mogą mieć łącz kablowych od tradycyjnych operatorów sieci kablowych.

Od wielu lat zapewniamy bezprzewodowy dostęp do Internetu m.in. w:

  • największych galeriach handlowych w Polsce
  • biurach
  • hotelach
  • obiektach sportowych
  • restauracjach
  • firmach produkcyjnych i magazynach

Zapewniliśmy dostęp do internetu:
SŁUŻBA LEŚNA
Powolne łącza kablowe lub ich całkowity brak sugerują, że w leśniczówce i zabudowach leśnych nie da się uzyskać szybkiego łącza, jednak doświadczenie naszej firmy wskazuje na coś innego.

ACO Solutions dysponując najnowszą technologią bezprzewodową opartą o profesjonalne routery LTE-Advanced (a po uruchomieniu w Polsce sieci 5G również w tej technologii), oferuje możliwość uruchomienia szybkiego połączenia do Internetu, mogącego obsłużyć różnego typu potrzeby, takie jak łączność służbowa, dostęp do Internetu dla mieszkańców, obsługę monitoringu CCTV, telefony stacjonarne czy możliwość oglądania TV poprzez Internet. Również wieże obserwacyjne, nawet te zlokalizowane w środku dużych kompleksów leśnych, wyposażone w kamery, mogą często zostać wyposażone w szybkie łącze do leśniczówki czy nadleśnictwa tak, aby możliwy był podgląd obrazu on-line.

ACO Solutions specjalizuje się w instalacji łącz w trudnych lokalizacjach, a dzięki profesjonalnym urządzeniom i antenom jest w stanie zapewnić szerokopasmowe łącze tam, gdzie trudno uzyskać dobre połączenie głosowe przez telefony GSM.